• SAMEN
    VOOR DUURZAAM

  • ONTWIKKELAARS VAN INNOVATIEVE
    ZONNE-ENERGIE PROJECTEN

Wie we zijn

Unisun Energy creëert, ontwikkelt en realiseert duurzame, innovatieve zonne-energieoplossingen. Van tekentafel tot uitvoering en financiering; Unisun biedt alle expertise onder één dak. Met roots in China, Shanghai, zijn we sinds 2013 inmiddels wereldwijd actief.

Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam. En dat is niet voor niets. Het kenmerkt de hands on mentaliteit die er regeert. Gedrevenheid, professionaliteit en een persoonlijke aanpak staan daarbij centraal. Wij zijn er om uw duurzame doelen te helpen realiseren. We denken mee en adviseren. Met de expertise van ons team van specialisten vanuit de hele wereld én kennis van de lokale markt maken we dat samen meer dan waar.

Nieuws

We are looking for a PV engineer

/
Introduction Unisun Energy creates, develops and realizes…

Our workspace at OVVICE in Rotterdam

/
https://www.youtube.com/watch?v=19VpCNKDiLA&feature=yo…

Unisun Energy builds the first bifacial solar park of Europe

/
https://www.pv-magazine.com/2019/01/18/11-7-mw-of-bifacial…

Team

Andre Kempenaars

Andre Kempenaars

General Manager

Mobiel: +31 (0) 653 998989
Telefoon: +31 (010) 820 8701
andre.kempenaars@unisun-energy.com

Leon Heijkoop

Leon Heijkoop

Senior Project Manager

Mobiel: ++31 611 35 93 53
Telefoon: +31 (010) 820 8701
leon.heijkoop@unisun-energy.com

Marc Verhoog

Marc Verhoog

PV Engineer

Mobiel: +31 625 411 604
Telefoon: +31 (010) 820 8701
marc.verhoog@unisun-energy.com

Florentine van der Laan

Florentine van der Laan

Junior Business Development Manager

Mobiel: +31(0)646088338
Telefoon: +31(010)8208701
E-mail: florentine.vanderlaan@unisun-energy.com

Marco Paauwen

Marco Paauwen

Senior Business Development Manager

Mobiel: +31(0)623651261
Telefoon: +31(010)8208701
E-mail: marco.paauwen@unisun-energy.com

Aurelie Volkman

Aurelie Volkman

Office Manager

Mobiel: +31(0)651824123
Telefoon: +31(010)8208701
E-mail: aurelie.volkman@unisun-energy.com

Vinod Kumar

Vinod Kumar

PV Engineer

Mobiel: +31(0)6
Telefoon: +31(010)8208701
E-mail: Vinod.kumar@unisun-energy.com

_

Join our team!

Bekijk hier de vacature.

Locatie

Unisun Energy Nederland

Marten Meesweg 8
3068 AV Rotterdam
Tel: + 31 10 820 8701

KvK: 66682037
BTW: NL856659460B01

© Copyright 2018 - Unisun Energy The Netherlands